Sale KONFERENCYJNE

Oferujemy wynajem sal konferencyjnych (Warszawa Business Link) mieszczących do 40 osób, które po połączeniu dają 100-osobową Salę Konferencyjną. Powierzchnia ta idealna jest na konferencje organizowane przez korporacje oraz podczas kręcenia spotów reklamowych, które w scenariuszu zakładają widok na Warszawę: Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, Pola Mokotowskie. Przestrzeń ta oszklona jest w stu procentach. Aż 75% ścian wypełniają okna sięgające od ziemi pod sam sufit. Idealna przestrzeń z dostępem do światła dziennego, z dużymi oknami i unikalnym widokiem.

Na luźniejsze konferencje i kreatywne szkolenia proponujemy konferencyjną Salę Kreatywną, wyposażoną w niecodzienną scenografię- pufy Sako, hamaki, wanna wypełniona poduchami. Wykładzinę kreatywnej przestrzeni stanowi sztuczna, zielona trawa. Całość uzupełnia widok zza wysokich okien na Park Pole Mokotowskie.

Kolejna przestrzeń, to Sala Konferencyjna nr 3, która również jest z dostępem do światła dziennego. Posiada niższe niż w wyżej opisanych salach okna, jednak dą one aż na 50% ścian. Widok z sali numer 3 rozciąga się na Pałac Kultury i Nauki, stadion PGE Narodowy oraz na Pragę...

Wynajem sal Warszawa | Centrum Konferencyjne

Sale SZKOLENIOWE

W ofercie posiadamy także sale szkoleniowe Warszawa, które mieszczą od 4 do 20 osób. Każda z nich zaprojektowana jest przez innego architekta i tworzy niepowtarzalny klimat. Na mniejsze spotkania proponujemy sale biurowe, które są w cenie od 400 zł / 8h zajętości, w której na biurowych krzesłach, przy stole, usiądzie 8 osób. W ofercie są również sale o oryginalnym wyglądzie, jak sala Transparentna oraz Zarządowa. Każda z małych salek szkoleniowych ma dostęp do światła dziennego, widok jest na Park Pole Mokotowskie.

Sale Szkoleniowe w Zebra Tower

WE EVENT | Śródmieście

Zebra Tower: szkolenia i konferencje | Centrum Konferencyjne

WE EVENT oferuje wynajem sal szkoleniowych (Warszawa Centrum | Śródmieście). W naszej ofercie są sale konferencyjne, oraz sale szkoleniowe, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas mniejszych spotkań.

Centrum Konferencyjne 600m2 Zebra Tower oferuje:

  • Sale Konferencyjne mieszcząca 80-100 osób w ustawieniu teatralnym
  • Dwie Salki Konferencyjne mieszczące po 25-30 osób w ustawieniu teatralnym
  • Salę Kreatywną z wygodnymi pufami, hamakami i wanną wykorzystywaną na "twórcze" konferencje
  • 10 salek szkoleniowych, w której przy stole usiądzie wygodnie 8-10 osób

Każda z sal szkoleniowych charakteryzuje się oryginalnym designem oraz posiada przymocowany do ściany telewizor 32'' full HD- 3D, do którego nasza obsługa podłączy każdego laptopa. Sale te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każda z nich tworzyła inny klimat. Wśród oferty WE EVENT są:

  • Sala Zarządowa z drewnianym stołem oraz ośmioma skórzanymi fotelami
  • Klub Przedsiębiorcy dla 25 osób (ustawienie teatralne) oraz 15 osób (przy stole) w promocyjnej cenie 1.000 zł / 8h
  • Sala Kwiatowa z sześcioma wygodnymi, biurowymi fotelami
  • Sala Transparentna z dużym stołem oraz ośmioma transparentnymi krzesłami
  • Dwie Sale Panoramiczna, z widokiem na Warszawę
  • 10 salek biurowych ze stołem oraz miejscem przy stole dla maksymalnie 8 osób w promocyjnej cenie 400 zł / 8h

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie. Wynajem sal Warszawa Zebra Tower:

ANNA PACZUSKA | KONTAKT

PARTNERZY WE EVENT ZEBRA TOWER

PGE NARODOWY

PGE Narodowy

Stadion

Wynajem sal - 8 PIĘTRO

Ósme piętro

Ósme piętro
WE CATERING

Wyłącznym dostawcą cateringu na 12 piętro Zebra Tower jest WE CATERING. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera...

WE CATERING
MIW TŁUMACZENIA KONFERENCYJNE

Naszym partnerem w przypadku obecności zagranicznych gości w biurowcu Zebra Tower jest Biuro Tłumaczeń MIW

BIURO TŁUMACZEŃ MIW
WE EVENT WARSAW SPIRE

W przypadku chęci wynajęcia sali na konferencje do 200 osób zachęcamy do skorzystania z wynajmu sal WE VENT w Warsaw Spire z widokiem na Warszawę z 38 piętra...

WARSAW SPIRE