Sala Konferencyjna do 100 osób

Bardzo jasna sala Konferencyjna do 100 osób – 120 m2 – w Warsaw Spire. Sala Konferencyjna z widokiem z 38 piętra, czyli z ponad 178 metrów nad ziemią, na Śródmieście, w tym PKiN.

Sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Wynajem sali konferencyjnej dedykowany jest firmom chętnym zorganizować szkolenie do 100 osób w układzie teatralnym albo do 50 osób w układzie ze stołami. Zaletą tej 120- metrowej sali jest możliwość podziału na 3 niezależne powierzchnie. Tym samym, jeśli szkolenie wymaga podziału np.: po lunchu na 3 grupy – jest to wybór idealny, ponieważ sala ta ma dźwiękoszczelne przesuwne ścianki umożliwiający szybki powrót do powierzchni 120-metrowej.

Nowoczesne sale konferencyjne WE EVENT w Warsaw Spire

Nowoczesne sale konferencyjne znajdująca w jednym z najnowocześniejszych biurowców w Warszawie – WARSAW SPIRE posiada blisko 120 m2 i mieści do 100 osób. Wyposażona jest w przesuwane, tłumiące dźwięk ściany, które dzielą ją na trzy mniejsze Sale o powierzchni 28-64m2.

Sala A+B+C jest idealnym miejscem na konferencje oraz prestiżowe spotkania biznesowe. Jej powierzchnia to blisko 120m², co pozwala na organizację spotkań dla grup liczących nawet 100 osób. Przestrzeń wyposażona jest w nowoczesne meble konferencyjne, które umożliwiają indywidualną aranżację przestrzeni dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Sala z oferty WE EVENT w myhive Warsaw Spire znajduje się na 38 piętrze i posiada całkowicie przeszkloną ścianę z widokiem na centrum Warszawy. Okna w sali sięgają całej wysokości pomieszczenia, co pozwala na świetne doświetlenie powierzchni światłem dziennym.

Sala A+B+C posiada trzy wejścia co pozwala na zachowanie komfortu podczas rozpoczęcia każdego spotkania. Przestrzeń może być dowolnie aranżowana, zgodnie z zaplanowaną agendą i wymaganiami naszych Klientów. Sala wyposażona jest w nowoczesne i wygodne krzesła oraz stoły, które dopełniają wystrój przestrzeni.

W salach konferencyjnych istnieje możliwość dowolnego ustawienia stołów, które są na wyposażeniu bądź zmienieniu przestrzeń na salę kreatywną wynajmując pufy sako oraz hamaki za naszym pośrednictwem.

W ofercie WE VENT: wynajem sali z cateringiem, pełna obsługa, piękne widoki na centrum Warszawy. 24h/7dni

Zaufali nam

Nasi Klienci