Sale konferencyjne w centrum Warszawy

Organizując szkolenie, musimy zadbać o szereg kwestii, jeśli chce się wynająć sale konferencyjne w centrum Warszawy. Choć oczywiście kluczową sprawą jest treść oraz przedstawiający ją prelegent bądź prelegenci, miejsce jest niemniej ważne.

Pisaliśmy już o wyborze sali szkoleniowej (Ustawienie stołów teatralne) oraz jej odpowiednim układzie, dziś nieco szczerzej spojrzymy na kwestię miejsca, biorąc pod uwagę lokalizację samej sali. Niewątpliwie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc każdego miasta jest centrum – a co, jeśli chodzi o centrum naszej stolicy?

Czy warto wynajmować sale konferencyjne w centrum Warszawy i organizować w nich szkolenia? Zastanówmy się, czy tak jest, i dlaczego.

Sale konferencyjne w centrum Warszawy
sale konferencyjne w centrum warszawy 1620x1008 1

Komunikacja w centrum Warszawy

Niezależnie od tego, czy nasze szkolenie skierowane jest do uczestników pochodzących z Warszawy i okolic, czy do osób rozproszonych po całej Polsce, centrum Warszawy to zawsze dobry wybór. Miasto jest bowiem świetnie skomunikowane zarówno jeśli chodzi o dojazd z zewnątrz, jak i komunikację miejską.

Jeśli uczestnicy naszego szkolenia mieszkają w Warszawie lub okolicach, na pewno docenią możliwość dojazdu do centrum pociągiem podmiejskim, autobusem, tramwajem, czy też metrem.

Przede wszystkim obecność ostatniego środka transportu jest czynnikiem decydującym o atrakcyjności centrum Warszawy, bowiem metrem możemy poruszać się szybko i unikać stania w korkach, a obecnie sięga ono coraz dalej nie tylko na północ i południe, ale również na wschód i, niedługo, zachód.

Skomunikowanie Warszawy

Skomunikowanie Warszawy ważne jest też, jeśli chcemy zorganizować szkolenie, na które uczestnicy przyjeżdżać będą z całej Polski.

Do Warszawy prowadzą nie tylko dobre drogi, w tym autostrada, ale także linie kolejowe, po których poruszają się komfortowe pociągi ekspresowe. Jak nietrudno się domyślić, możliwości dotyczące dojazdu są jednym z decydujących czynników, jeśli chodzi o atrakcyjność centrum Warszawy jako lokalizacji szkoleń.

Infrastruktura – Śródmieście

Łatwość dojazdu nie jest oczywiście jedynym czynnikiem. Drugim jest bogata i wysoko rozwinięta infrastruktura. Wiadomo, że szkolenie to nie sam moment przekazywania wiedzy, ale również baza infrastrukturalna wokół miejsca, gdzie ten moment się odbywa.

Centrum Warszawy to właściwie biznesowe serce stolicy, gdzie mieszczą się nie tylko siedziby wielu firm, sale konferencyjne, ale także liczne miejsca spotkań, które można wykorzystać po odbyciu szkolenia, czy miejsca hotelowe, które przydadzą się szczególnie osobom spoza stolicy.

Śródmieście oferuje właściwie nieskończone możliwości, jeśli chodzi o dwie ostatnie kategorie, dlatego jest miejscem niezwykle atrakcyjnym, jeśli chodzi o organizację konferencji i szkoleń.

Widok – sala z widokiem

Od niedawna Warszawa jest jedną z najszybciej i najbardziej wydatnie „rosnących” stolic Europy, niedługo ma stać się także jedną z najwyższych. Nic więc dziwnego, że często sale szkoleniowe umieszczane są w znajdujących się w centrum Warszawy wieżowcach. Widok na najbardziej atrakcyjne punkty stolicy to niewątpliwie coś, czym można zrobić wrażenie na uczestnikach szkolenia, sprawiając, że lepiej zapamiętają okoliczności wydarzenia, a więc być może i jego treść.

Nasze sale konferencyjne w Zebra Tower

Nasze sale konferencyjne i szkoleniowe położone w centrum Warszawyw Zebra Tower, posiadają wszystkie podane wyżej zalety. Znajdując się przy przystanku metra Politechnika, w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, są bardzo dobrze skomunikowane właściwie z całym miastem. W ich bezpośrednim pobliżu znajduje się wiele restauracji oraz hoteli, które mogą zaproponować swoje usługi uczestnikom szkolenia. Największe jednak wrażenie zapewne zrobi widok z naszych sal. Są one zlokalizowane na wysokich piętrach wieżowca, toteż podziwiać możemy przepiękne krajobrazy. Sale szkoleniowe usytuowane są przede wszystkim w taki sposób, że z okien widać park Pole Mokotowskie – duży zielony teren, który może stać się wspaniałym miejscem do odpoczynku w przerwie szkolenia.

 Widok na Pałac Kultury i Nauki

Z drugiej części kompleksu naszych sal, czyli sal konferencyjnych, rozpościera się wspaniały widok na Pałac Kultury i Nauki. Widoki są tym bardziej zachwycające, że aż 75% ścian wypełniają okna, sięgające od ziemi po sufit. Można więc swobodnie podziwiać najbardziej znane miejsca w Warszawie.

Organizacja konferencji? Sale konferencyjne w centrum Warszawy?

Organizacja szkolenia w centrum Warszawy ma wiele zalet:

  • Po pierwsze, stolica jest bardzo dobrze skomunikowana z niemalże całą Polską, dysponuje również wysoko rozwiniętym systemem komunikacji miejskiej, a w samym centrum poruszać się można metrem, które jest optymalnym środkiem transportu.
  • Po drugie, centrum Warszawy to bijące serce stolicy nie tylko jeśli chodzi o biznes, ale także o restauracje i hotele, które mogą okazać się niezbędną bazą dla uczestników szkolenia.
  • Po trzecie, coraz większa liczba wieżowców w centrum sprawia, że sale szkoleniowe coraz częściej mieszczą się na ich wysokich piętrach, zapewniając uczestnikom zapierające dech w piersiach widoki.

Nasze sale szkoleniowe łączą w sobie wszystkie te cechy: znajdują się w pobliżu stacji metra oraz przystanków autobusów i tramwajów, są otoczone przez ciekawe restauracje i dobre hotele, a przede wszystkim – ulokowane są na wysokich piętrach wieżowca, co zapewnia niesamowite widoki na Pole Mokotowskie, Pałac Kultury i Nauki oraz inne, najbardziej znane, punkty Warszawy. Są więc wspaniałą lokalizacją dla dowolnego szkolenia.