NOWOCZESNE
SALE KONFERENCYJNE

W SAMYM CANTRUM WARSZAWY
W VARSO PLACE

Sala Hall 1+2+3


Sala Warsztatowa Ustawienie w literę U Ustawienie konferencyjne

Wyposażenie

Klimatyzacja | Wi-Fi | 2x TV 55'' | 1xFlip Chart | Światło dzienne | Widok na Centrum Warszawy

  • stoły konferencyjne
  • 70 krzeseł konferencyjnych
  • na życzenie Klienta dodatkowe wyposażenie zamawiane jest z wypożyczalni
Cennik

WSTĘPNA REZERWACJA SALIOFERTA WE EVENT W VARSO PLACE
Sala 300m2

Nowoczesna sala konferencyjna znajdująca w najwyższym budynku biurowym w Unii Europejskiej – VARSO PLACE posiada blisko 300 m2 i mieści do 270 osób. Wyposażona jest w przesuwane, tłumiące dźwięk ściany, które dzielą ją na trzy mniejsze Sale o powierzchni 69-106m2.

Sala Hall 1+2+3 jest idealnym miejscem na konferencje oraz prestiżowe spotkania biznesowe. Jej powierzchnia to blisko 300m², co pozwala na organizację spotkań dla grup liczących nawet 270 osób. Przestrzeń wyposażona jest w nowoczesne meble konferencyjne, które umożliwiają indywidualną aranżację przestrzeni dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Sala z oferty WE EVENT w District Hall znajduje się na I piętrze i posiada całkowicie przeszkloną ścianę z widokiem na Aleje Jerozolimskie. Okna w sali sięgają całej wysokości pomieszczenia, co pozwala na świetne doświetlenie powierzchni światłem dziennym. Oczywiście istnieje również możliwość całkowitego zaciemnienia Sali, co sprzyja użyciu projektorów, w które wyposażona jest Sala.

Sala Hall 1+2+3 posiada trzy wejścia co pozwala na zachowanie komfortu podczas rozpoczęcia każdego spotkania. Przestrzeń może być dowolnie aranżowana, zgodnie z zaplanowaną agendą i wymaganiami naszych Klientów. Sala wyposażona jest w nowoczesne i wygodne krzesła oraz stoły, które dopełniają wystrój przestrzeni.

W salach konferencyjnych istnieje możliwość dowolnego ustawienia białych podłużnych stołów. Do wyboru są białe oraz czarne krzesła. Wynajem sali z cateringiem, pełna obsługa. Piękne widoki na centrum Warszawy. 24h/7dni